Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 22 человека

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ у шосты школьны дзень на 2017/2018 н.г.

Дата: 12 сентября в 14:51

                                                                                                                                                  ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                                                  Дырэктар

                                                                                                                                                  дзяржаўнай установы

                                                                                                                                                  адукацыі

                                                                                                                                                “Задор’еўская сярэдняя школа

                                                                                                                                                        __________С.А.Анікевіч

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ

у шосты школьны дзень на

2017/2018 н.г.

Дата

Форма і змест мерапрыемства

Класы

Адказныя

02.09

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Спаборніцтвы“Вяселая Спартландыя”

4. Гульня-падарожжа “Слаўная зямля славутых продкаў”

1-4

5-11

Кіраўнік аб’яднання

Стрэльчык А.М.

Класныя кіраўнікі

09.09

Дзень здароўя і спорту

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Асенні легкаатлетычны крос “Беларусь спартыўная!”

3.Калейдаскоп спартыўных гульняў

5-11

1-4

Кіраўнік аб’яднання

Стрэльчык А.М.

16.09

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.  Эстафета “Спартыўныя і ўмелыя”

4. Працоўны дэсант “Мы за чысціню!”

9-11

9-11

Кіраўнік аб’яднання

Стрэльчык А.М.

Класныя кіраўнікі

23.09

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Акцыя “Беларусь – мая Айчына”

3. Акцыя “Памяць” па добраўпарадкаванню воінскіх захараненняў

1-4

5-11

Кіраўнік аб’яднання

Фешчанка Д.Ф.

Класныя кіраўнікі

30.09

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Акцыя “Дом без адзіноты” да Дня пажылых людзей

3. Канцэртная праграма “Наша школьная сям’я” да Дня настаўніка

6-8

1-11

Кіраўнік аб’яднання

Фешчанка Д.Ф.

07.10

Дзень здароўя, спорту і турызму

1.Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Акцыя “Спорт супраць шкодных звычак”

1-11

Кіраўнік аб’яднання

Стрэльчык А.М.

14.10

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Старт конкурса відэасюжэтаў “Я пазнаю свой край”

3.Шоў-праграма “Свет маміных вачэй”

5-11

1-11

Кіраўнік аб’яднання

Класныя кіраўнікі

Фешчанка Д.Ф.

21.10

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?” на тэму “Свет прафесій”

3. Акцыя “Чысты аграгарадок – чыстая Беларусь”

2-4

1-11

Кіраўнік аб’яднання

  Бабровіч В.М.

Класныя кіраўнікі

28.10

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Акцыя “Дом без адзіноты”

3. Конкурс прэзентацый “Сотри случайные черты, и ты увидишь -  мир прекрасен…»

1-8

5-11

Кіраўнік аб’яднання

Фешчанка Д.Ф..

Класныя кіраўнікі

11.11

Дзень здароўя, спорту і турызму

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Спартыўнае свята “Дужыя, смелыя, спрытныя”

1-11

Кіраўнік аб’яднання

Стрэльчык А.М.

.

18.11

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Конкурс малюнкаў “Шчасце жыць пад мірным небам”

3. Конкурс-віктарына знатакоў культуры

1-4

5-11

Кіраўнік аб’яднання

Класныя кіраўнікі

Класныя кіраўнікі

25.11

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Працоўная акцыя “Мой утульны школьны клас”

3. Трэнінгавыя заняткі “Лідар і яго каманда”

4.Конкурс тэатральных пастановак “Міфы і легенды розных народаў”

1-11

6-8

2-11

Кіраўнік аб’яднання

Класныя кіраўнікі

Дашкевіч І.І.

Фешчанка Д.Ф.

02.12

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Работа ў Навагодняй майстэрні

1-11

Кіраўнік аб’яднання

  

Фешчанка Д.Ф.

09.12

Дзень здароўя, спорту і турызму

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Спаборніцтвы па гульнёвых відах спорту

3. Акцыя валанцёрскага атрада “Здароўе – гэта модна!”

1-11

5-11

Кіраўнік аб’яднання

Стрэльчык А.М.

Фешчанка Д.Ф.

17.12

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Конкурс патрыятычнай песні “Песні маладосці нашых бацькоў”

2-11

Кіраўнік аб’яднання

   Класныя кіраўнікі

23.12

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Акцыя “Шлях да поспеха ў жыцці і прафесіі”

3. Інтэлектуальны турнір “Што? Дзе? Калі?” на тэму “Свет прафесій”

1-11

8-11

Кіраўнік аб’яднання

Класныя кіраўнікі

Бабровіч В.М.

13.01

Дзень здароўя, спорту і турызму

1.Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Школьная спартакіяда

1-11

Кіраўнік аб’яднання

Стрэльчык А.М.

20.01

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Круглы стол “Паходжанне рэлігій розных народаў”

3. Бацькоўскі сход “Як зберагчы дзіця ад камп’ютарнай залежнасці?”

1-4

5-11

Кіраўнік аб’яднання

Бабровіч В.М.

Класныя кіраўнікі

27.01

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Экалагічны турнір

3. Трэнінгавыя заняткі “На крок уперадзе”

5-11

8-11

Кіраўнік аб’яднання

Класныя кіраўнікі

Дашкевіч І.І.

03.02

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Агульнашкольны конкурс гульневых праектаў

1-11

Кіраўнік аб’яднання

Кл. кір.

10.02

Дзень здароўя, спорту і турызму

1.Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Саначная эстафета

3.Агульнашкольны лыжны крос

1-11

Кіраўнік аб’яднання

.Стрэльчык А.М.

17.02

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Экскурсія ў Музей міфалогіі і леса г. Заслаўля

3.Конкурсная праграма для хлопчыкаў і тат “Мужчынскія гульні”

5-11

1-11

Кіраўнік аб’яднання

    

     Бабровіч В.М.

Кл. кір.Кл. кір.

24.02

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Дзіцяча-бацькоўскі конкурс “Зрабі сам”

3. Акцыя “Клопат”

1-11

1-11

Кіраўнік аб’яднання

   Фешчанка Д.Ф.

Класныя кіраўнікі

03.03

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Конкурс “Маленькая ледзі”

3. Конкурс “Самая абаяльная і прывабная”

1-5

6-11

Кіраўнік аб’яднання

Фешчанка Д.Ф.

Бабровіч В.М.

10.03

Дзень здароўя, спорту і турызму

1.Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Конкурс на лепшы комплекс гімнастыкі

3.Калейдаскоп спартыўных гульняў

1-11

Кіраўнік аб’яднання

Стрэльчык А.М.

17.03

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Круглы стол “Культурная спадчына Лагойшчыны”

5-11

Кіраўнік аб’яднання

         Класныя кіраўнікі

.

24.03

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Бацькоўскі сход “Вынікі вучэбнай дзейнасці”

3. Кірмаш

1-11

Кіраўнік аб’яднання

Класныя кіраўнікі

07.04

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Падарожжа па старонках школьных падручнікаў

3. Конкурс даследчых работ “Асцярожна: пагроза жыццю”

1-4

5-11

Кіраўнік аб’яднання

    Шавель Н.В.

    Класныя кіраўнікі

        

14.04

Дзень здароўя, спорту і турызму

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Экскурсія ў Музей ВАВ

1-11

         5-11кл

                  

Кіраўнік аб’яднання

       Бабровіч В.М.

21.04

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Экалагічная вандроўка

1-11

Кіраўнік аб’яднання

Класныя кіраўнікі

28.04

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Фестываль “Беларусь культурная”

1-11

Кіраўнік аб’яднання

         Класныя кіраўнікі

05.05

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Спартыўна-патрыятычная гульня “Зарнічка”

3. Веламарафон “Агонь Перамогі ў руках маладых”

1-4

5-11

Кіраўнік аб’яднання

Стрэльчык А.М.

Класныя кіраўнікі

12.05

Дзень здароўя, спорту і турызму

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Акцыя “Беларусь супраць тытуню”

1-11

Кіраўнік аб’яднання

Фешчанка Д.Ф.

19.05

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Экскурсія ў г. Мінск

3.Конкурсная праграма “Вершы і песні Перамогі”

5-11

1-11

Кіраўнік аб’яднання

Бабровіч В.М.

       Фешчанка Д Ф.

26.05

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Фінал конкурса відэасюжэтаў “Я пазнаю свой край”

3. Бацькоўскі сход “Арганізацыя летняга аздараўлення”

2-11

Кіраўнік аб’яднання

Класныя кіраўнікі

Бабровіч В.М.

Нам. дырэктара па ВР                  В.М. Бабровіч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.